Про нас

Вітання

 Раді вітати вас, шановні відвідувачі, на сайті громадської організації “Соціальна Україна”.

Сподіваємось, що ви знайдете відповіді для себе на всі запитання, а також поділитесь з нами своїми думками, побажаннями, досвідом або цікавою інформацією.

Щодо нашої організації:

ВГО “Соціальна Україна” була створена 29 червня 2008 року без впливу чи сприяння будь-яких політичних сил чи партій. Метою діяльності Організації була визначена соціальна спрямованість в широкому розумінні цього слова.

Для багатьох соціальна політика зводиться до заробітних плат, пенсій, питань інвалідності, але ми маємо на меті поступово охопити повне коло соціальних проблем в тому числі проблеми безробіття, тимчасової втрати працездатності, нещасних випадків на виробництві, трудове законодавство, захист дітей, відпустки та відпочинок, інші соціальні гарантій громадян.

Основний принцип нашої діяльності ґрунтується не на критиці всіх за все, а на виявленні недоліків та сприяння у їх виправленні, формуванні ефективної соціальної та гуманітарної політики.

В режимі діалогу – форуму, запитань-відповіді, листуванні. Ми намагатимемось більше дізнатись про ваші проблеми або здобутки, надавати фахові відповіді та сприяти у захисті ваших соціальних гарантій.

 Приєднуйтесь до нас, будемо щиро раді нашому спілкуванню.

  З повагою  ВАДИМ ВАЩЕНОК

Поділитися в соц. мережах

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to Yandex