ДЕПУТАТИ СЯДУТЬ ЗА ПАРТИ

articles_53_1

У січні – лютому 2012 року Всеукраїнська громадська організація «Соціальна Україна» провела соціальне дослідження щодо пізнаваності депутатів місцевого рівня жителями міста Умані та Уманського району.

За результатами опрацьованих анкетних даних виявилося, що більше 80 % жителів не знають прізвищ своїх депутатів або не зустрічалися з ними.

Саме тому наша Всеукраїнська громадська організація «Соціальна Україна» погодилась на пропозицію Інституту регіонального лідерства  на проведення навчань депутатів місцевих рад.

Адже ні для кого не секрет, що третина депутатів у 2010 році була обрана до органів місцевого самоврядування вперше і рівень їхньої освіти, здебільшого, не дає змоги кваліфіковано здійснювати свої повноваження та виконувати покладені на них обов’язки.

Мета цього проекту полягає у наближенні депутатів до своїх виборців та виконанні даних обіцянок.

Місцеві депутати отримають системні знання у політичній, економічній та соціальній сферах, а найголовніше відновлять контракт з громадою, яка їх обирала.

До навчального процесу будуть залучені найкращі столичні та регіональні фахівці, науковці, педагоги. Зі свого боку, громадська організація надасть наглядні приклади та звернення громадян, які їх турбують кожного дня та потребують негайного вирішення.

Поділитися в соц. мережах

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to Yandex

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар