Кабмін хоче знизити мінімальну температуру в квартирах

Кабінет Міністрів України доручив Мінрегіону спільно з Міністерством охорони здоров’я України до 15 вересня подати пропозиції щодо можливості зниження мінімально допустимої температури у житлових приміщеннях з 18*С до 16*С.

Таким чином, у квартирах стане прохолодніше, а платити  громадяни будуть по повному тарифу за тепло. Якщо при діючих нормативах громадяни могли відмовитись оплачувати за тепло у разі температури нижче 18*С, то тепер така відмова можлива при температурі нижче 16*С.

Доречно звернути увагу, що це повторна ініціатива Кабінету Міністрів України знизити температуру у приміщеннях на 2 градуси. У липні 2014 року Кабмін вже доручав Мінрегіону, МОЗ, Держсанепідемслужбі, Нацкомісії що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг і теплопостачальними підприємствами України розглянути це питання.

Однак, зазначені органи після ретельного вивчення даної ініціативи поінформували Уряд про недоцільність практичної реалізації зазначеної пропозиції.

Враховуючи те, що тепер розгляд порушеного питання доручено лише двом державним органам, а не чотирьом чи більше, можна очікувати їх позитивну відповідь та зниження мінімально допустимої температури у приміщеннях на 2 градуси (з 18*С до 16*С)

Прес-служба

Поділитися в соц. мережах

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to Yandex

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар