«Країна зірок» шукає таланти!

banerkz

Одним із грандіозних соціально – культурних проектів Всеукраїнської громадської організації «Соціальна Україна» є дитячий фестиваль-конкурс «КРАЇНА ЗІРОК».  Цьогоріч на Черкащині фестиваль проводитиметься вперше і основною його метою є: пошук талановитих дітей та молоді, популяризація народного та сучасного естрадного мистецтва, вдосконалення рівня естетичного виховання дітей та молоді, а головне: стимулювання творчого росту юних митців. У фестивалі-конкурсі можуть взяти участь всі бажаючі талановиті діти, не залежно від соціального статусу та фінансової спроможності батьків або опікунів. До конкурсу залучатимуть обдарованих дітей з притулків, будинків-інтернатів, багатодітних родин, дітей – напівсиріт, дітей, що перебувають під опікою, талановитих дітей та молодь з неповних родин.

Словом, до участі в конкурсі можуть долучитися абсолютно всі, віком від 8 до 19 років. Основна перепустка – талант та бажання натхненно і важко працювати для досягнення головної мети: стати зіркою вітчизняної естради. Участь в конкурсі – безкоштовна.

Фестиваль – конкурс проводиться серед солістів – виконавців, солістів або колективів хореографічних композицій, а також виконавців розмовного жанру. Чітко визначено вікову категорію конкурсантів: молодша – 8-11 років; середня – 12-15 років; 16-19 років. Зауважимо, що вік учасників враховується на день початку фестивалю – конкурсу.

Фестиваль – конкурс «Країна зірок» проводитиметься в два тури: перший – відбірковий – на рівні села, району, освітніх та культурних закладів. Вже 5 травня в Монастирищенському районному Будинку культури відбудеться прослуховування та остаточний відбір усіх учасників для наступного етапу – фінального. 17 та 18 травня прослуховування відбудуться в Уманському міському Будинку культури, 20 травня в Христинівському районному Будинку культури. Діти Уманського району братимуть участь у відбірковому турі фестивалю-конкуосу 19 травня в Родниківському сільському Будинку культури.

Фінал конкурсу проходитиме – 9 червня – в місті Умань.

За умовами організаторів, кожен учасник вокального жанру повинен подати на конкурс два твори. Учасники «Країни зірок» мають виконати по одному творові українською мовою у живому виконанні або у супроводі фонограми «-1», записаної на міні-диск або «СD-диск» за номінаціями: виконавці сучасної популярної естрадної пісні (солісти); виконавці народної пісні в естрадній обробці; виконавці авторської пісні. До речі, для створення повноти та видовищності, феєричності під час виступу конкурсантів, дозволяється використання «підтанцівки».

Щодо хореографічного жанру, кожен соліст або колектив виконує одну хореографічну композицію в номінаціях: класичний танець, сучасна хореографія, народний танець, естрадний, альтернативна хореографія (степ, хіп-хоп, брейк-данс тощо). Тривалість кожної композиції – не більше 7 хвилин.

Виконавці розмовного жанру виконують 1 твір будь-якого автора або власні твори в номінаціях: гумореска, проза, вірші. Тривалість виступу – 4 хвилини.

Переможці конкурсу – фестивалю «Країна – зірок» будуть нагороджені дипломами, грошовими преміями та пам»ятними сувенірами в різних жанрах та із зображенням конкурсної символіки. Керівники – педагоги, наставники кращих виконавців і колективів нагороджуватимуться дипломами.

Більше того, переможців фестивалю підтримуватимуть і надалі, допомагаючи у просуванні їх музичної кар’єри.

Отже, шановні діти та молодь Черкащини, у вас з’явився унікальний шанс заявити про себе та свій талант. Тож, варто скористатися ним та обов’язково долучитися до Всеукраїнського фестивалю – конкурсу «Країна зірок». Хтозна, можливо саме цей конкурс стане вашою першою сходинкою на шляху до Великої естради.

Увага! Аби стати учасником фестивалю, слід заповнити анкету на офіційному сайті Всеукраїнської громадської організації «Соціальна Україна»: socukr.org.ua або зателефонувати на номер в м.Умань: (04744) 5-39-96.

Зроби крок назустріч своїй мрії і стань щасливим!

Поділитися в соц. мережах

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to Yandex

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар