Нещасні випадки на виробництві будуть зростати без належного контролю за охороною праці

Сьогодні Кабінетом Міністрів України заборонені будь-які перевірки, в тому числі, з питань охорони праці. Заборона перевірок, ніби то добре, але в охороні праці це є наслідком тисяч каліцтв, травм і смертей на виробництві.

Щорічно на виробництві гинуть понад 450 осіб. Інвалідами праці лише у 2014 році через трудове каліцтво і профзахворювання стали близько 8 тис. осіб. Це поверхнева статистика, а реальна у рази більша.

Зараз офіційно працюють 10 млн. осіб, а ще стільки ж стоять у черзі на цю роботу на вулиці.

Понад 4 млн. громадян (приблизно) працюють нелегально, без трудових книжок і будь-якого захисту трудового законодавства. Це означає, що нещасні випадки з такими людьми не обліковуються і не розслідуються, такі працівники залишаються по за законом.

Близько 200 млрд. грн.. заробітної плати виплачується «у конвертах», отже з них не сплачено близько 100 млрд.грн.. податків та пенсійних, страхових внесків.

Всі потуги Уряду щодо запровадження єдиного соціального внеску, зменшення (ніби то) ЄСВ, об’єднання фондів соціального страхування та інші ініціативи залишаються лише муляжем на фоні трудового законодавства та економіки.

Прес-служба

Поділитися в соц. мережах

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to Yandex

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар