Початок проекту – економ кошти, не дай себе обманути!

su_logo2

Громадська організація «Соціальна Україна» з  радістю повідомляє про початок нового проекту «Законодавче та нормативно-правове забезпечення фінансових соціальних послуг в Україні для вразливих сімей» простіше кажучи – як правильно економити, заощаджувати кошти і не попадати на різні «фінансові гачки».

Даний проект проводиться  за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження», його метою є сприяння нормативно-правовому забезпеченню впровадження фінансової соціальної роботи в Україні  на базі соціальних служб.

На сьогодні, в Україні, рівень бідності залишається високим. Особливо гостро стоїть питання бідності у родинах із дітьми ( за даними досліджень, чим більше дітей у родині тим більший ризик у родини потрапити у категорію малозабезпечених). Державні програми підтримки  сім`ї у вирішенні питання бідності виявляються неефективними. Рівень бідності у працюючих сім`ях також залишається стабільно високим, таким чином зайнятість людини не завжди покращує її матеріальне становище.

Дослідники та науковці, а в подальшому і фахівці, неодноразово наголошували на понятті суб`єктивна бідність. Великого значення у виникненні обставин, що спричинюють бідність має також фінансова поведінка самої людини – невміння користуватися послугами банку із користю для себе, невміння правильно та раціонально розподіляти сімейний бюджет, заощаджувати. На ці питання у 90х роках звернули увагу фахівці Центру Фінансової Соціальної Роботи м. Меріленд, США. Виявилось, що питання раціональної фінансової поведінки людини не в меншій мірі впливає на її матеріальне становище, аніж державні програми підтримки.

В Україні в рамках нових законодавчих соціальних реформ на 2012-2014 роки  актуальності набуває поняття фінансові послуги, фінансова грамотність населення, які мають призвести до зниження рівня бідності серед українського населення.

Адже згадайте, Ви, чи ваші рідні, чи друзі потрапляли на обман банків, коли їм пропонували безвідсоткові кредити, а платити за них приходилось більше ніж з відсотками…

З огляду на таку ситуацію і за численними скаргами членів організації, фахівці ГО «Соціальна Україна», зробивши пілотні дослідження та опитування, виявили неабиякий інтерес з боку громадськості щодо впровадження послуг із навчання раціональної фінансової поведінки в соціальних службах, а саме фінансової соціальної роботи. Тому, вирішили продовжити вивчення цього питання та забезпечення імплементації фінансової соціальної роботи в соціальних службах. Зокрема, передбачається: підготовка обґрунтування законодавчого та нормативно-правого забезпечення фінансових соціальних послуг; розробка концепції нормативно-правового забезпечення фінансової соціальної роботи, проектів закону та нормативно-правових актів; лобіювання проектів законів та підзаконних актів.

Отже, запрошуємо усіх бажаючих приєднуватись у подальшому до обговорення результатів проекту на сайті (або за адресою:01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 22, А/С В-182) та залишати відгуки і коментарі!

Поділитися в соц. мережах

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to Yandex

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар