ПРЕС-АНОНС Міжнародного фонду «Відродження» Програма «Посилення впливу громадянського суспільства»

articles_148_1

31 січня 2012 р. о 13 год. 30 хв. в Інформаційному агентстві «УНІАН» (м. Київ, вул. Хрещатик, 4) відбудеться презентація результатів першого етапу дослідження «Забезпечення прав на соціальний захист в Україні в умовах виходу з фінансово-економічної кризи». Дослідження було здійснено Фондом суспільної безпеки у партнерстві з громадською організацією «Соціальна Україна» та Національним університетом «Києво-Могилянська академія» в рамках проекту «Національний моніторинг реформи соціального захисту та соціальних послуг» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Під час заходу буде представлено дані про наступні соціальні проблеми: забезпечення права на державну соціальну допомогу; забезпечення прав на отримання соціальної допомоги по малозабезпеченості; забезпечення права на отримання соціальних послуг та матеріальну допомогу; ефективність діяльності органів державної влади та соціальних служб в сфері соціальних послуг.

В заході візьмуть участь представники Фонду суспільної безпеки, громадської організації «Соціальна Україна» та Національного університету «Києво-Могилянська академія».
Пресі буде надано матеріали з основними результатами дослідження.

Проектом передбачається здійснення спільно із Комітетом Верховної Ради з питань соціальної політики та праці (далі – Комітет) заходів моніторингу нормативно-правового, організаційного впровадження адресності соціальної допомоги на основі методики моніторингу, яка одночасно дозволяє ідентифікувати негативні правові та соціальні наслідки заходів, що пов’язані з реформою. Зокрема, методика передбачає здійснення моніторингу законодавчих та нормативно-правових актів на центральному рівні з одночасним відстеження спроможної соціальних служб та органів влади впроваджувати ці реформи з мінімальними ризиками порушення соціальних прав. В 16-ти районах 8-ми областей тестуватимуться управління соціального захисту та соціальні служби із залученням волонтерів з числа вразливих категорій населення. За результатами моніторингу спільно із Комітетом, залученими фахівцями розроблятимуться рекомендації щодо удосконалення нормативно-правової бази реформ. Напрацьовані пропозиції впроваджуватимуться через надання рекомендацій Комітету. Широка інформаційна компанія дозволить залучити мільйонну аудиторію до громадського контролю за реформою соціального захисту. Проект здійснюється за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
Контактні особи: 
Чернинська Тетяна – (098) 932 99 01;
Стадник Василь – (044) 331 68 31.

Поділитися в соц. мережах

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to Yandex

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар