«Проблеми молоді – наші проблеми» – Вадим Ващенок

alcoteen_02

До УВАГИ громадських організацій та молоді!

Здоров’я сучасної української молоді гіршає з року в рік. Згідно останніх досліджень, тільки близько 10 відсотків дітей від 12 до 18 років практично здорові. Вже зараз в Україні у середньому в 16 разів частіше, ніж у Європі, молоді люди помирають від алкогольних отруєнь. Так само в десятки разів вищою є смертність, пов’язана з інфекційними хворобами, у тому числі зі СНІДом.

Причина цьому – нездоровий спосіб життя молоді, алко- та нарко-залежність, безробіття, низький рівень освіти.

На жаль, наша влада найменше опікується проблемами молоді, не завжди до неї дослухається, як не готова і реалізовувати проекти в галузі молодіжної політики.

У зв’язку з цим Всеукраїнська громадська організація «Соціальна Україна» взяла під особливий контроль вирішення молодіжних проблем. Її лідер Вадим Ващенок зазначає, що виходячи з численних звернень молодих людей до ВГО «Соціальна Україна» щодо вирішення різних життєвих питань, на Правлінні ВГО «Соціальна Україна» було прийнято рішення звернутися з ініціативою до громадських організацій та молодих людей по об’єднанню зусиль щодо спільного вирішення молодіжних проблем, популяризації здорового способу життя, як важливої складової в формуванні особистості.

2012 рік в Україні визнаний роком спорту та здорового способу життя. Плануючи заходи до Дня молоді, яке відзначатиметься цього року 24 червня, ВГО «Соціальна Україна» робитиме особливий наголос на цих питаннях.

Просимо надавати пропозиції та ініціативи до святкування Дня молоді. Вони будуть обговорюватися на сторінці Facebook ВГО «Соціальна Україна» і використані під час святкування.

Поділитися в соц. мережах

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to Yandex

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар