Свято музики в Умані

DSC01048___

5 та 6 квітня 2012 року на базі Уманського обласного музичного училища  ім. П. Д. Демуцького, за сприяння Всеукраїнської громадської організації «Соціальна Україна» відбувся регіональний конкурс виконавської майстреності. Професійне змагання для маленьких талановитих музикантів започатковано з метою підвищення рівня виконавської майстерності обдарованих учнів.

Тенденцією останніх років проведення конкурсу можна вважати постійне збільшення кількості учасників – нині їх було більше 300 по різних вікових групах і музичних напрямках. «Зацікавленість дітей і викладачів в цьому конкурсі така потужна, говорить голова організації Вадим Ващенок, що й подія вийшла грандіозною. Емоційне напруження й амбіції в юних віртуозів були цілком дорослі. Вони грали складні твори і вимоги до їх майстерності не передбачали поблажок за малий вік».

 

Кращих дітей відзначено медалями та подяками. Педагогів-керівників конкурсантів нагороджено грамотами ВГО «Соціальна Україна». Переможці конкурсу отримали цінні подарунки – сертифікати для оздоровлення влітку на морі.

Поділитися в соц. мережах

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to Yandex

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар