У серпні 2012 року місячник безпеки дорожнього руху

383397889

18 липня поточного року одним із головних питань, яке розглядалось на засіданні Кабінету Міністрів України була безпека на дорогах. Озвучені цифри смертності і травматизму дійсно вражають. Лише за першу половину 2012 року на автошляхах країни в дорожньо-транспортних пригодах постраждало і загинуло більше 17 тис. осіб. Ви тільки вдумайтесь в цю цифру, це одна четверта населення міста Умань, наприклад райони нової Умані і Бабанського КП, або міста Христинівка і Монастирище разом взятих.

Половина перевезень здійснюється наземним транспортом. Тільки за липень трапились такі жахливі аварії як під Черніговом, де загинуло 15 осіб із Росії, у Львівській області за участі автобуса – 13 постраждалих, у Харківській області – 14 постраждалих, Закарпатська область – 9 постраждалих.

Не один раз ті, хто їздить на міжміських маршрутках, в тому числі сам особисто,  ставали свідками «шумахерських» здібностей їх водіїв. І коли робиш зауваження водію, нажаль, не кожен із них його дослуховується.

Складається парадоксальна ситуація, кількість штрафів з року в рік збільшується, але кількість аварій і травматизму не зменшується. Одним із аргументів такої тенденції може бути прояв корупції на дорогах, адже водій за перевищення швидкості повинен офіційно заплатити 510 гривень, але можуть траплятись випадки, коли він заплатить лише 100 грн. Але саме страшне, що ця різниця може коштувати комусь життя…

Подивившись на існуючу ситуацію, голова Уряду дав завдання Державній інспекції з безпеки на наземному транспорті разом з МВС України започаткувати у серпні 2012 року місячник з безпеки дорожнього руху. За словами Прем’єр-міністра України це, як мінімум, тридцять днів масштабних інформаційних заходів, націлених на підвищення інформованості і усвідомлення суспільством найбільш гострих проблем безпеки дорожнього руху.

Тому Увага! Тепер всім потрібно сумлінно готуватись до роз’яснювальних робіт працівників Державтоінспекції.

Всеукраїнська громадська організація «Соціальна Україна» також долучилась до цієї ініціативи і подбала про учасників дорожнього руху підготувавши юридичний «Довідник автомобіліста». В ньому виписані права та обов’язки як працівників ДАІ, так і автовласників разом із штрафами.

Отримати довідник Ви можете у громадській приймальні Організації за адресою: м. Умань, вул. Леніна, 20 оф. 29, тел. (04744) 5-39-96

Голова ВГО «Соціальна Україна»                                 Вадим Ващенок

 

Поділитися в соц. мережах

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to Yandex

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар