Юридична консультація

Юридичні питання

нашу квартиру затопили сусіди зверху,причина затоплення відірвало заглушку від чавунної батареї опалювальної системи. Зварювальні роботи на цій батареї сусіди робили в приватному порядку. Більше двох годин текла через стелю та стіни у всіх приміщеннях квартири гаряча брудна вода, так як це відбулося вранці і дома не було ні нас ні сусудів. В результаті затоплено 3 квартири по стояку. Наша квартира квартира в найгіршому стані, тому що, ми на 3 поверсі, а вода текла з 4 поверху. Власники квартири, що затопили, спочатку обіцяли компенсувати збитки. В квартирі промокли не тільки всі внутрішні стіни, а і зовнішні, по підлозі було 15 см води по всій квартирі. Почала руйнуватися цегла. акт складений в присутності місцевого депутата та майстра ЖЕку. До суду не звертались, так як повірили, що буде зроблена сусідами компенсація, але вони вже передумали і відмовляться компенсувати, а ми вже приступили до ремонту. Підкажіть будь-ласка, що робити далі?

Восени ми затопили сусідів, домовитись полюбовно з ними було не можливо ми погодились з тим щоб вони подавали до суду і вирішити це питання таким чином. До суду вони не подали. Натомість почали постійно звинувачувати нас у затопленнях, нібито посеред кімнати у них з'являються плями. Нас подивитись на ці плями вони не пускають, більше того поводять себе неадекватно (нецензурна лексика і напади зі спробою задушити). В одне з таких нападів був присутній сусід і може доказати, що коли зайшли до квартири все було сухо і нічого ніде не текло. Сьогодні сусіди знову прийшли вже з представником жеку і сказали, що кілька днів тому ми їх затопили, але коли вони приходили нікого вдома не було. На дату затоплення, яку вказують сусіди в нас проживала подруга і може підтвердити, що нічого подібного не було. Більше того нас знову не пустили подивитись на плями. Представниця жеку прийшла, подивилась та відмовилась видати будь-який документ. Під час телефонної розмови з нею сказала, що є плями значить ми маємо відшкодувати. А доводити це не потрібно. Поясніть будь ласка як доводиться, що винними в затопленні є ми і що нам робити, якщо ми дійсно не є винними в затоплені.

Вітаю. Скажіть, будь ласка,якщо педагогічний стаж вчителя-дефектолога на 2 вересня 2010 р. склав 3 роки, а надбавку 10% почали виплачувати з 2 жовтня (на підставі Постанови Кабміну від 31 січня №78 (пункт 7)) Який саме документ свідчить, що надбавку треба було виплачувати з 2 вересня 2010р , а не з жовтня???

Добрий день! Я приватний підприємець на єдиному податку, скажіть будь-ласка чи маю я право на одноразову допомогу при народженні дитини, і які потрібні для цього документи, чи для отримання допомоги мені потрібно закрити підприємство??? Дякую

Чи має право юридична особа надавати та оплачувати навчальну відпустку працівника в іноземному ВУЗі? Якими нормативними актами це передбачається?

Що таке ОСББ? Хто може бути членом ОСББ? Яка законодавча база регулює діяльність ОСББ? Яка процедура створення ОСББ? Як зареєструвати ОСББ?

Як можна вплинути на ЖЕК? Біля нашого будинку є сад, який перетворюється на звалище, а працівники ЖЕКу кажуть, щ це не їх територія!

Чи має право працівник ДАІ вилучити в мене посвідчення водія на місці?

Мене хочуть перевести на неповний робочий тиждень. Чи маю я право не погодитись?

Спитайте:

Поділитися в соц. мережах

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to Yandex